понеділок, 24 серпня 2009 р.

Вітаю всіх зі святом, Днем незалежності!!!


Усіх-усіх вітаю з 18-тою річницею нашої незалежності!
Не дивлячись на жодні перешкоди ми існуємо на карті світу як демократична, незалежна, мирна держава. Дай Бог, щоби так було завжди!
З нагоди свята та наближення нового навчального року блог оновлюється!
На боковій панелі ви можете побачити нові гаджети. Сподіваюсь, вони допоможуть вам:
1. Знайти на блозі добірку постів з певної тематики. Для цього достатньо вибрати потрібну тему в гаджеті "Мітки (теги)" та натиснути на неї.
2. Дізнатися хто відвідував наш блог, з яких країн та скільки таких відвідувачів було. для цього на блозі два гаджета "Звідки наші гості" (внизу сторінки) та "3D Куб ". Покрутіть наш чарівний куб мишею і він розкаже вам багато цікавого! Також, ви вже побачили" Світ на долоні ", який підкаже вам користувачі з яких країн знаходяться на блозі-лайн.
3. Наш блог існує вже рік, а в нього лише 1 прихільник! Шкода, що наші читачі такі скромні і ненаважуються доєднатися до клубу прихільників. Можливо, тепер Ви будете більш сміливими.
4. Також для вашої уваги наше міні-опитування "Як минуло ваше літо та відпустка"? Відповідайте на питання (можна обирати кілька варіантів відповідей). По завершенні терміну опитування ми проаналізуємо результати. Це запрошення актуальне і для всіх гостей нашого блогу, адже літо було у всіх!
Успіхів Вам завжди і в усьому!
Не забувайте про коментарі. Я ж повинна хоч якось дізнаватись, що ви, мої дорогі тренери та координатори, все таки прочитали цей пост. Буду особливо вдячна всім, хто поділиться своїми враженнями, пропозиціями та зауваженнями щодо нового оформлення блогу.

Немає коментарів: