понеділок, 25 січня 2010 р.

Починаємо новий інтелівський календарний рік!

Ось і минули новорічні і різдвяні свята. Щоденні клопоти та турботи увійшли у свій звичний робочий ритм. Січень закінчується...
А лютий, як завжди, початок плідної та кропіткої роботи тренерів по підготовці вчителів. Крім того, криза та вибори наклали свій відбиток у плануванні роботи. Фінансова проблема змушує замислитися над тим ЯК поділити невелике фінансування програми в області на рік, ЯК найбільш ефективно використати те, що є і все таки зробити для вчителів та тренерів програми щось нове та корисне, аби не відставати від світу усього.
Отже, що рік новий нам приготував! Заглядати на весь рік в даний момет ДУЖЕ складно.
У лютому
1. відбудуться два майстер-класи для тренерів-початківців нашої області. Ці майстер-класи відівідають не всі тренери, нажаль кількість місць обмежена. Тому при складанні списків учасників намагались охопити всі райони та міста та тренінгові центри, тренери яких на майстер-класі ще не були. Райони, де тренінгових центрів, які активно працюють, багато вибирали найактивніших, які згодом зможуть навчити своїх колег в районі. До 5 лютого 2010 року у райони та міста області надійде офіційний лист-виклик учасників на майстер-клас.
25 січня в блозі ви зможете ознайомитись із списками учасників майстер-класів. Будь ласка, будьте уважні щодо дат!!
2. 24 лютого відбудеться нарада координаторів програми. На цей час, я сподіваюсь, ми будемо мати експертну оцінку роботи практично всіх тренінгових центрів області і зможемо назвати ті з них, які будуть працювати у 2010 році. Також сподіваюсь, що в нас уже буде визначено остаточний розподіл фінансування програми по районах та містах області згідно з кошторисом та з урахуванням персперктивних планів, які подали районні(міські) координатори програми. Будуть також визначені тематика та час проведення семінарів (очних та дистанційних) для тренерів та випускників програми. Поговоримо і про конкурс "Галицький проект 2010"
3. у березні плануємо провести атестацію тренерів.
Це найближчі плани. Дуже коротко.
Є пропозиції - пишіть або дзвоніть!

Немає коментарів: