середа, 11 серпня 2010 р.

"Шлях до успіху" стартує на Львівщині


Після довгої перерви рада привітати всіх читачів блогу. За час вимушеного мовчання назбиралось дуже багато новин, якими з радістю поділюсь найближчим часом. Починаємо, звичайно з найбільшої новини, яка може зацікавити найширшу аудиторію педагогів області.
З радістю представляю Вашій увазі дуже цікаву та корисну програму "Intel. Шлях до успіху". Керівником та адаптатором якої в Укаїні є Ніна Петрівна Дементієвська. Програма успішно стартувала у 11 областях України і дала позитивні результати, тепер керівництво програми запрошує до співпраці вчителів та учнів Львівської області.

В чому особливість програми та її переваги?

1. Програма орієнтована на учнів 5-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ, що працюють з учнями цього віку.
2.Особливо корисною та цікавою вона може стати для учнів шкіл-інтернатів, адже допомагає дітям адаптуватися у суспільстві.
3. Програма має гриф МОН України, а значить немає жодних проблем щодо впровадження такого курсу в школі за рахунок варіативної частини.
4. Програма містити дві частини:

  • Перша частина програми «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» сприяє формуванню в учнів 5-8 класів комп’ютерної грамотності, критичного мислення, навичок вирішення проблем та самостійної роботи, а також застосування цих навичок для вирішення проблем місцевої спільноти, створення та реалізації громадянських соціальних проектів.

  • Друга частина програми «Комп’ютерні технології в майбутній професії» сприяє розвитку в учнів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій та пошуку в Інтернеті ресурсів для визначення власних схильностей і здібностей. Програма сприяє формуванню в учнів навичок, необхідних для усвідомленого вибору професії.
5. Навчання учнів за програмою відбувається в загальноосвітніх навчальних закладах та позашкільних установах в рамках факультативів, гуртків, курсів за вибором, тощо
6. Програма безкоштовна.
7. Навчання тренерів програми з числа вчителів шкіл, які будуть впроваджувати її із своїми учнями, забезпечення учнів та вчителів навчальними посібниками, методичними матеріалами, дисками здійснюється за рахунок програми.
Більш докладно про програму можна прочитати у документах, посилання на які ви бачите нижче.
Також рекомендую відвідати сайт програми (посилання на нього Ви знайдете на боковій панелі блогу в "Корисних посиланнях")
З посібником для вчителя та підручниками за обидвома програмами можна ознайомитись в ЛОІППО у обласного координатора освітніх програм корпорації Intel у Львівській області, тобто у мене.
Програма вже опробована у двох ЗНЗ області, а саме у СЗШ № 77 м. Львова та СЗШ № 7 м. Стрия.
Що необхідно зробити для того, щоб стати учасником програми?
До програми можуть долучитися лише навчальні заклади загальноосвітні та позашкільні.
Для того щоб долучитися до програми необхідно виконати кілька простих дій!
1. Прочитати умови участі на сайті програми
2. Заповнити форму заявки до участі в програмі, яка розміщена на сайті програми
3. Взяти участь у конкурсі.

Подати заявку на участь в програмі для навчальних закладів Львівської області можна
до 30 серпня 2010 року!!!!
Навчання майбутніх тренерів програми у Львівській області заплановано
на 20-25 вересня 2010 року.

Своє бажання брати участь у програмі у 2010-2011 навчальному році вже виявили шість ЗНЗ Львівської області.
Не упустіть свій шанс!

За довідками та з запитаннями щодо реалізації програми у Львівській області можна звертатить безпосередньо до координатора програми в Україні Дементієвської Н.П. (координати є на сайті програми) та до мене.

Бажаю гарно відпочити в останні дні відпустки!

Слідкуйте за новинами на блозі!

Немає коментарів: