вівторок, 9 листопада 2010 р.

По роботі і плата, або Знову про накази та звіти

Шановні колеги!
На осінніх канікулах в багатьох районах області відбулось навчання вчителів на тренінгах за програмою Intel "Навчання для майбутнього", частина тренінгів завершуються на днях.
Нажаль, не всі координатори вчасно подали необхідні документи і не всі тренери спішать прозвітуватись про виконану роботу.
Саме у зв'язку з цим мушу нагадати всім тренерам та координаторам, що:

  • незалежно від того, хто оплачує роботу тренера (чи тренінг проходить без оплати) тренінг повинен бути оформлений наказом по ЛОІППО. Наказ офорляється в переддень початку тренінгу.
  • Протягом 5-ти днів по завершенні тренінгу, необхідно звітуватись про проведену роботу. А саме здати обласному координатору журнал, залікові книжки, розклад, список учасників за формою, звіт про виконану роботу та диск з Портфоліо учасників.
  • саме два попередні пункти є підставою для видачі сертифікатів учасникам тренінгу.
Будь ласка, задайте собі питання, чи виконали Ви ці умови? 

Оформлення "заднім числом" неможливе!!! Тому не дивуйтесь, якщо чиїсь тренінги не будуть оплачені або зараховані.11 листопада 2010 року завершуємо реєстрацію договорів на оплату тренінгів, що проводяться з 08 листопада 2010 року (згідно поданих наказів з районів).
Не всі райони та міста обласного підпорядкування скористались можливістю організувати тренінги і заявили про плани проводити тренінги в листопаді-грудні, тому "зекономлені" таким чином гроші будуть передані іншим районам, які сформували групи та оформили накази належним чином.
Більше фінансування тренінгів з обласного бюджету цього року не буде.

Немає коментарів: