понеділок, 6 грудня 2010 р.

Майстер-клас для фасилітаторів програми Intel "Шлях до успіху"


  У вересні цього року на базі ЛОІППО відбувся тренінг для майбутніх фасилітатрові програми Intel "Шлях до успіху" з числа вчителів загальноосвітніх навчальних закладів області, які виявили бажання реалізовувати програму з учнями своїх шкіл. Тоді до участі в програмі зголосилось 36 загальноосвітніх навчальних закладів області.
І ось 9-10 грудня на базі НВК "Школа-гімназія "Галицька" м. Львова (вул. Замкова, 4)  збираються вчителі-фасилітатори на перший майстер-клас, для того щоб обмінятися досвідом, поділитися враженнями, дізнатись щось нове та цікаве від більш досвіччених тренерів програми.
На майстер-клас запрошуються лише ті тренери, які вже проводять заняття з учнями. Із списком запрошених вчителів ви можете ознайомитись з листа ЛОІППО, який можете скачати тут

Шановні учасники майстер-класу, обов'язково візьміть із собою методичний посібник для вчителя, який ви використовуєте  під час підготовки та проведення занять за програмою.


Враховуючи, що більшість учасників майстер-класу приїдуть з районів області пропоную вам карту, яка допоможе без проблем дістатись до місця проведення заходу. Головний орієнтир - оперний театр, думаю, усі знають, де він знаходиться. Маршрут прокладено від фонтану біля оперного театру. Рухаємось в сторону Високого Замку, орієнтир -телевежа.


Переглянути більшу мапу

Бажаю приємного та цікавого спілкування та навчання!
До зустрічі на майстер-класі!

1 коментар:

Наталія Жук сказав...

Дуже дякую, Маргарито Вячеславівно, за інформацію про майстер-клас і, особливо, за детальний маршрут. Тепер ми всі точно і вчасно прибудемо на майстер-клас. До зустрічі!