вівторок, 3 травня 2011 р.

Звання "регіональний тренер", заявіть про себе!

Шановні колеги!
На нараді координаторів в лютому 2011 та на нашому вебінарі в березні 2011 р. ми говорили про проведення внутрішньої атестації тренерів області, яка покликана, в першу чергу, визначити тих тренерів, які заслужено можуть претендувати на звання "Регіональний тренер".
Ми планували, що прийом документів на звання "Регіональний тренер" будуть прийматись до 30 квітня 2011 р., але документи подало лише двоє тренерів. Думаю, що причина у тому, що інформації було недостатньо.
Отже, надолужую втрачене і в цьому пості докладно розкажу про умови та нові терміни подання документів.

Хто розглядатиме подані матеріали?
Згідно положення про присвоєння звання "Регіональний тренер", яке надав нам центральний офіс програми в Києві, подання розглядаються в області. Для цього складається комісія з директора обласного інституту післядипломної освіти, обласного координатора та незалежного експерта.

Хто повинен подавати матеріали?
На звання "Регіональний тренер" має право подавати заявку будь-який тренер, який провів не менше 3-х тренінгів.


Що дає звання "Регіональний тренер"?
По-перше, ваш статус в програмі зростає. По-друге, враховуючи, що фінансування програми щороку зменшується, в першу чергу будуть залучатися до проведення та оплачуватися тренінги саме регіональних тренерів. Погодьтесь, було би дивно, якби тренінги проводили не тренери із званням. По-третє, це дає можливість згодом подавати документи на звання тренер-методист, яке значно розширює ваші можливості в програмі не лише в межах області, а й в Україні загалом.


Які документи необхідно подавати?
Для того, щоб  вашу кандидатуру розглянули для присвоєння вам звання "регіональний тренер" необхідно:

  • подати заяву на ім'я обласного координатора з проханням прийняти до розгляду матеріали на звання "Регіональний тренер";
  • подати CD-диск з матеріалами ( власне портфоліо, яке ви створили на основному тренінгу, коли навчались за програмою, в яке ви внесли зміни та правки згідно вашого теперішнього бачення та розуміння ідей програми, а також три найкращих портфоліо вчителів, яких навчали ви. Увага!!! В прортфоліо учасників тренінгів вносити свої правки не можна!)
Як відбувається розгляд поданих матеріалів?
Подані до розгляду матеріали розглядаються комісією протягом 1-3 місяців (в залежності від кількості поданих матеріалів) в заочному режимі. За результатами аналізу поданих матеріалів комісія приймає рішення щодо присвоєння або відмови у присвоєнні звання "Регіональний тренер". Рішення комісії оприлюднюється. Тренерам, яким присвоюється звання, видається відповідний сертифікат в урочистій обстановці.

Як бачите, вимоги не складні і виконати їх зовсім не складно.

Остаточний термін подачі документів - 3 червня 2011 року.


Шановні координатори!
1. Повідомте інформацію вашим районним (міським тренерам)
2. Допоможіть їм наважитись подати матеріали.
3. Прослідкуйте, щоби матеріали були подані вчасно.


Шановні тренери!
1. Не втратьте свій шанс
2. Розкажіть про таку можливість своїм колегам.
3. Не відкладайте подання матеріалів на останній момент.


Якщо виникатимуть питання - звертайтесь (телефоном, листом або залишіть повідомлення в коментарях.

2 коментарі:

Люба сказав...

Як подавати заявку? В електронному вигляді не ел.адресу, чи при здачі документів привезти його? Є стандарт, чи вільне написання?
Дякую.

Носкова Маргарита сказав...

Доброго дня, п. Люба!
Заява повинна бути у паперовому вигляді із вашим підписом та датою.
Форма - стандартна заява, суть її вам відомий.